Jak to všechno začalo?

Funíš, funíš, ne že bys zrovna hubla? Ale hýbeš se, a to je základ! Naše čelenky ti dodají i dobrý pocit, že ti vlasy nepoletují kolem hlavy, ale správně drží na svém místě. Nejen, že jsou praktickým doplňkem pro běhání, ale také mají své kouzlo v podobě úsměvu, který vykouzlí tobě i okolí.

Běhání je zábava, relax nebo odreagování, to už necháme na tobě. Co nás všechny motivuje? Každý máme to své, my hobby běžci si zaběhneme pro pivo nebo víno , abychom si užili zaslouženou odměnu po výkonu.

Víš, co je super na naších funkčních čelenkách? Nezáleží, jestli máš velikost S nebo XXL. Čelenky jsou pružné, natáhnou se i přes větší objem vlasů. O motiv se nemusíš bát, zůstane čitelný a nepoškozený.

My ženy se často potíme ve vlasech nebo na čele. Naše čelenka je navržena tak, aby odváděla pot a udržovala stálou teplotu. Využiješ jí, jak v tropických dnech, kdy můžeš šáhnout po Coolmax čelenky, které příjemně chladí i při výkonu. Nebo naopak v zimě doporučujeme čelenky s  fleecovou spodní částí, která zahřeje tvé uši. Naše nabídka zimních čelenek se každoročně rozrůstá. Nejvíce máme samozřejmě klasických funkčních čelenek, které si užiješ př i každém běhání nebo výšlapu na oblíbený vrchol.

Čelenka vybrána? Máš strach, že chlap bude brblat, co jsi to zase koupila? Vezmi mu malý úplatek v podobě čelenky PIVO. Naše čelenky jsou UNISEX, takže nemusíš mít strach, že by mu neseděla.

Víš kterou čelenku jsme vyrobili, jako první? Až doběhnu, dám si víno. Běh a vino k sobe patří.

Váš zájem o čelenky je úžasný a nás to inspirovalo, dělat další, ať už s  vínovým/ pivním desingem nebo s úspěšným motem Když nemůžeš, nalej víc.

Nezapomněli  jsem ani na milovníky hor. Naše nápady se rozšiřují, vznikají čelenky vtipné, motivující, decentní a obyčejně neobyčejné. A to nás baví.

K dokonalosti naší čelenky už snad jen chybí, že by se sama vyprala. To bohužel ještě neumí, ale ty jí strč do pračky s funkčním materiálem a vyper na 30C Let´s GO.

Zpět do obchodu