Průvodce materiály našich funkčních čelenek

Naše funkční čelenky mají hned několik pozitivních vlastností. Skvěle sedí, jsou pohodlné, drží vlasy na svém místě a jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který odvádí pot a neprofoukne

Skvěle se tak hodí nejen k běhu a sportu, ale i na klidnou procházku s kočárkem. Zajímá Vás, jaký je rozdíl mezi jednotlivými materiály, které na čelenky používáme? To se dozvíte v tomto článku.

 

čelenky

 

Klasický funkční materiál

Sportovní čelenky vyrábíme z vysoce kvalitního a prodyšného syntetického materiálu, který vám poskytne maximální pohodlí. Čelenky jsou vhodné do každého ročního období, kromě zimy. Za chladnějšího počasí určitě sáhněte po zimní čelence.

CoolMax

Když venku začíná být pořádně horko, letní čelenky z CoolMax materiálu se stanou Vaším nejlepším kamarádem. Čelenky z tohoto funkčního syntetického materiálu příjemně chladí a ještě lépe sají a odvádí pot.

Fleece

Naše zimní čelenky kombinují výhody funkčního materiálu, který skvěle odvádí pot a hřejivého fleecu, díky kterému budete mít hlavu i uši v teple. Zasportovat si tak můžete v pohodlí i v zimě.

Zpět do obchodu